Zapraszamy do Teatru Muzycznego na inscenizacje - Pchła Szachrajka

Niezwykle barwna inscenizacja znanej wszystkim bajki o Sprytnej Pchełce!

Dnia 21 listopada 2013r. (tj. czwartek) odbędzie się wycieczka autokarowa do Gdyńskiego Teatru Muzycznego.

Przewidziany wyjazd z przedszkola o godzinie 8:30, powrót ok godziny 13.00.

Śniadanie w tym dniu odbędzie się o godz. 8:00, prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

Muzyczny spektakl familijny na podstawie przezabawnej wierszowanej historyjki mistrza Jana Brzechwy o sprytnej pchełce, która wiecznie wszystkim robiła psikusy. Oszukiwała w kasynie, wyjadała krem z rurek w cukierni, uczyła pewną panią zamiast języka angielskiego to języka pcheł. Szachrajka stale miała głowę pełną pomysłów. Niestety... nie najlepszych. Jakie były tego konsekwencje? Przyjdź i przekonaj się sam do czego zdolna jest rezolutna pchełka.

„Pchła Szachrajka” zaliczana jest do klasyki literatury dziecięcej, a także ma za sobą głęboką teatralną tradycję z wielkimi kreacjami Anny Seniuk i Ireny Kwiatkowskiej w roli głównej. Spektakl wciąga młodych widzów do wspólnej teatralnej zabawy. Żywa, ciekawa muzyka, doskonałe aranżacje, dynamicznie zmieniające się obrazy, perfekcyjnie dopracowane kostiumy oraz zabawa słowem i teatralną konwencją.

Pchła Szachrajka potrafi oczarować dziecięcą i dorosłą publiczność (Dziennik Bałtycki)

Dorośli bawią się jak dzieci, scenografia bywa kostiumem, a widzowie - aktorami... (Gazeta Wyborcza)

Koszt wycieczki 40 zł, zapisy dzieci u nauczycielek w przedszkolu.

Cały prowiant dla dzieci zapewnia przedszkole.

Serdecznie zapraszamy !