O Raju Malucha

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Raj Malucha w Wejherowie

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Oferowany przez nas produkt nie różni się od tych istniejących już na rynku, nie mniej jednak dzięki autorskim pomysłom konsultowanym z doświadczonymi osobami prowadzącymi od wielu lat swoje przedszkola, zamierzamy stworzyć punkt przedszkolny, który swoim klimatem, wystrojem i atmosferą będzie istnym rajem dla Maluchów.
Lokal w nowo powstałej kamienicy jest przestronny, wykończony i zaprojektowany zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Pomieszczenia zostały zaaranżowanie estetycznie, kolorowo i funkcjonalnie. Dobrałane zostały przyjazne dzieciom meble i inne elementy wyposażenia.

Chcemy, aby nasz punkt przedszkolny pozytywnie wyróżniał się na tle innych, podobnych mu miejsc. To co nas odróżnia od innych przedszkoli, to poza realizowaniem podstawy programowej MEN, spójny autorski program pozostałych zajęć.
Realizując „ZOSIOLOGIĘ, JANKOLOGIĘ i BASIOLOGIĘ” będziemy niejako stwarzali indywidualny program rozwoju każdego dziecka. Polegał on będzie na odkryciu jego talentów i potencjałów; pracowaniu z nim, a poprzez docenianie sukcesów inspirowanie do zajmowania się zajęciami, które dziecko mniej lubi, ale które są niezbędne do realizacji z punktu widzenie podstawy programowej MEN.

Zapewniamy niezapomniane chwile, magiczne momenty i to co najcenniejsze - bestroski uśmiech Twojego dziecka.