Zapraszamy do Parku Rozrywki nad morzem !!!

Ocean Park we Władysławowie !!!

W dniu 16.05.2013r. (czwartek) odbędzie się wycieczka autokarowa z okazji dnia Mamy i Taty do Ocean Parku we Władysławowie.
W programie wycieczki przewidziana jest opieka przewodnika, który w ciekawy i zajmujący sposób przybliży wszystkie najciekawsze informacje o prezentowanych zwierzętach. Podczas wycieczki przewidziane są następujące atrakcje: malowanie twarzy, zabawy animacyjne, niespodzianki dla rodziców, zabawy na placu zabaw. Organizatorzy zapewniają również ognisko z pieczeniem kiełbasek dla wszystkich uczestników wycieczki oraz suchy prowiant dla dzieci.

Koszt wycieczki 20.00zł (od osoby), zapisy Dzieci oraz ich Rodziców u nauczycielek w przedszkolu.
Przewidziany wyjazd z przedszkola o godzinie 8.15, powrót ok godziny 13.30. Śniadanie w tym dniu będzie o godz. 7.30, prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

Serdecznie zapraszamy !